Ara

Kovancılar Meslek Yüksek Okulu

11. ve 12. Sınıf Öğrencilerine Okulumuz ve Bölümlerimiz Tanıtıldı

30.05.2022 13:54

Kovancılar ilçesinde faaliyette bulunan altı lisede (Kovancılar Anadolu Lisesi, Kovancılar Tuna Anadolu Lisesi, Kovancılar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Kovancılar Anadolu İmam Hatip Lisesi, Şehit Muhammed Ata Kıratlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Kovancılar Sultan Kubeys Kız İmam Hatip Lisesi) Öğrenim Gören 11. ve 12. Sınıf Öğrencilerine Okulumuz ve Bölümlerimiz Tanıtıldı. 

Okulumuz Müdür Yardımcıları Öğr. Gör. Ramazan DAĞ ve Öğr. Gör. Eren ASLANOĞLU tarafından değişik günlerde liselerin ziyaret edilmesi münasebeti ile gerçekleştirilen tanıtım toplantlılarında, okul ve bölümler hakkındaki bilgilendirmenin yanısıra okul imkanları ve bölümlerin avantajları konusunda da öğrenciler aydınlatıldı. 

Bir hafta süren bu etkinlikler kapsamında 11. ve 12. sınıf öğrencilerine, geleceklerini planlarken Fırat Üniversitesi ve Kovancılar Meslek Yüksekokulu bünyesinde yer alan bölümleri göz önünde bulundurmaları gerektiği hatırlatıldı.

Bu etkinliklerin gerçekleşmesinde, katkıları ve ev sahiplikleri için Kovancılar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne, okul idarecileri ve personellerine teşekkür ederiz.